BUJ

Biežāk uzdotie jautājumi

Kā jūs pārbaudāt pretendentu profesionālo kvalifikāciju un personiskās īpašības?

Mēs analizējam CV, pieprasam rekomendācijas vēstules, aptaujājam iepriekšējos darba devējus, ievācam informāciju par to, kā kandidāts strādājis komandā, par personīgajām īpašībām, stresa izturību, par panākumiem kā speciālistam dotajā profesjā, veicam dažāda stila intervijas, sociālo tīklu analīzi par personu, izglītības dokumentu pārbaudi, iepriekšējo darba vietu mainīšanas dinamiku, psiholoģiskie test utt.

Cik ilgs laiks nepieciešams personāla atrašanai?

Personāla meklēšanas un atlases ilgums tiek noteikts atkarībā no projekta apjoma un amata specifikas, kā arī klienta vēlmēm.Parasti vidējā un augstākā līmeņa speciālistu un personāla meklēšanas un atlases process ilgst apmēram 3–6 nedēļas no līguma parakstīšanas brīža un darba uzsākšanas. Darbs pie projekta sākas nākamajā dienā pēc līguma parakstīšanas.

Vai ir jāveic priekšapmaksa par pakalpojumu sniegšanu?

Priekšapamaksu par pakalpojumiem nav jāveic.

Sazinies ar mums

Ja jums ir kādi jautājumi, droši rakstiet mums, un mēs centīsimies tos noskaidrot pēc iespējas ātrāk.

kāpēc izvēlēties mūs

Mūsu prioritāte ir nodrošināt drošus, efektīvus risinājumus mūsu klientu vajadzībām

Atbildība

Personīgā atbildība ir mūsu biznesa pamats. Mēs esam atbildīgi par kolēģiem, klientiem un atlasīto personālu. Mūsu bizness ir dinamisks un pielāgots vietējā tirgus vajadzībām un iespējām. Mēs uzņemamies personīgo atbildību par rezultātiem.

Klienti

Klienti ir mūsu centrs. Mūsu prioritāte ir nodrošināt drošus, efektīvus risinājumus mūsu klientu vajadzībām. Klienti ir pelnījuši mūsu labāko iespējamo apkalpošanu, lai nodrošinātu, ka viņi var pilnībā koncentrēties uz savu darbu.

Personīga ietekme

Katru dienu mēs savā darbā ienesam aizraušanos un apņēmību. Mēs strādājam gudrāk, lai panāktu reālas izmaiņas. Mēs meklējam iespējas attīstīties un attīstīt savu kompetenci un talantus. Mēs esam radoši, adaptīvi un konsekventi. Mēs meklējam jaunas izaugsmes iespējas.

Komandas darbs

Mēs vienmēr strādājam kopā kā viena komanda. Mūsu sadarbojamies globālā un lokālā mērogā. Mēs cenšamies būt labākais spēlētājs savā pozīcijā, sev un komandas biedriem. Mēs augstu vērtējam dažādību – tas padara mūs labākus.

Kontaktinformācija

Sazinies ar mums

Aizpildi zemāk esošo anketu un mēs ar jums drīzumā sazināsimies!