Par Mums

Par Aveluk grupu

Aveluk grupa ir starptautisks personāla nomas uzņēmums

Aveluk grupa ir starptautisks personāla nomas uzņēmums, kas ir izveidojusi stabilu partneru grupu Eiropā, tādās valstīs, kā Lietuva, Igaunija, Somija, Zviedrija un kopš 2019. Gada arī Latvijā. Mūsu mērķis ir nolīgt labāko no labākajiem. Uzturēt un veicināt veiksmīgas, ilgtermiņa attiecības ar darbiniekiem un klientiem.

Nodrošinot pilnu darbaspēka risinājumu klāstu, kas izstrādāts, lai apmierinātu visas personāla vajadzības, sākot ar pieņemšanu darbā līdz pat headhunting un konsultācijām. Katrs no mūsu pielāgotajiem biznesa risinājumiem atspoguļo pieredzi, kompetenci un izcilību.

Darbības Nozares

Mūsu mērķis ir nolīgt labāko no labākajiem

Mēs saprotam uzņēmējdarbības nianses dažādās nozarēs un piedāvājam risinājumus, kas saskan ar mūsu klientu.

Katram klientam - individuālus risinājumus

Neatkarīgi no tā, vai esat globāls uzņēmums vai tikko uzsācis uzņēmējdarbību, mēs pielāgojam savu personāla atlasi tieši jums. Mēs piesaistam augstas produktivitātes kandidātus, izprotot ne tikai viņu prasmes un stiprās puses, bet arī dzīvesveidu, motivāciju un mērķus.

Izpratne par cilvēkiem no iekšpuses ļauj mums atrast piemērotākos kandidātus. Katram klientam izvēlamies individuālus risinājumus dažādām vajadzībām, sākot no augsti kvalificētu speciālistu piesaistes līdz vidējas kvalifikācijas darba spēka atlasei. Mēs saprotam uzņēmējdarbības nianses dažādās nozarēs un piedāvājam risinājumus, kas saskan ar mūsu klientu redzējumu un mērķiem. Personāla atlasē mēs izmantojam modernākos atlases rīkus un nodrošinam garantiju katram darbiniekam.

Augsta profesionalitāte, individuāls darbs, sistemātiska pieeja speciālistu atlasei ļauj mums atrisināt vissarežģītākos personāla meklējumus dažādās uzņēmējdarbības jomās.

Pakalpojumi

Kā mēs varam Jums palīdzēt?

Personāla atlasē mēs izmantojam modernākos atlases rīkus un nodrošinam garantiju katram darbiniekam. Augsta profesionalitāte, individuāls darbs, sistemātiska pieeja speciālistu atlasei ļauj mums atrisināt vissarežģītākos personāla meklējumus dažādās uzņēmējdarbības jomās.

Filter

Pakalopjumi

Pirms personāla pieņemšanas darbā

Pārskatiet savus biznesa mērķus, lai jūs zinātu, kāds personāla atbalsts Jums būs nepieciešams tuvākajam laikam.
Pakalopjumi

Personāla noma un atlase no trešajām valstīm

Darbaspēka iznomāšana noteiktos periodos ir kļuvusi par aizvien izplatītāku praksi Latvijā.
Pakalopjumi

Personāla noma no Latvijas resursiem

Mūsu uzņēmuma centrs ir klienti un kandidāti. Mūsu uzdevums ir nodrošināt, ka ikviena klienta un kandidāta vajadzības veidojas ar pozitīvu rezultātu neatkarīgi no tā, cik sarežģītas ir vēlmes.
kāpēc izvēlēties mūs

Mūsu prioritāte ir nodrošināt drošus, efektīvus risinājumus mūsu klientu vajadzībām

Atbildība

Personīgā atbildība ir mūsu biznesa pamats. Mēs esam atbildīgi par kolēģiem, klientiem un atlasīto personālu. Mūsu bizness ir dinamisks un pielāgots vietējā tirgus vajadzībām un iespējām. Mēs uzņemamies personīgo atbildību par rezultātiem.

Klienti

Klienti ir mūsu centrs. Mūsu prioritāte ir nodrošināt drošus, efektīvus risinājumus mūsu klientu vajadzībām. Klienti ir pelnījuši mūsu labāko iespējamo apkalpošanu, lai nodrošinātu, ka viņi var pilnībā koncentrēties uz savu darbu.

Personīga ietekme

Katru dienu mēs savā darbā ienesam aizraušanos un apņēmību. Mēs strādājam gudrāk, lai panāktu reālas izmaiņas. Mēs meklējam iespējas attīstīties un attīstīt savu kompetenci un talantus. Mēs esam radoši, adaptīvi un konsekventi. Mēs meklējam jaunas izaugsmes iespējas.

Komandas darbs

Mēs vienmēr strādājam kopā kā viena komanda. Mūsu sadarbojamies globālā un lokālā mērogā. Mēs cenšamies būt labākais spēlētājs savā pozīcijā, sev un komandas biedriem. Mēs augstu vērtējam dažādību – tas padara mūs labākus.

Kontaktinformācija

Sazinies ar mums

Aizpildi zemāk esošo anketu un mēs ar jums drīzumā sazināsimies!