Skip links
Par mums

Aveluk grupa ir starptautisks personāla nomas uzņēmums

Aveluk grupa ir starptautisks personāla nomas uzņēmums ar stabilu partneru grupu Eiropā - Lietuvā, Igaunijā, Somijā, Zviedrijā un Latvijā, kopš 2019. gada. Mūsu mērķis - pieņemt un uzturēt labāko personālu, veidojot ilgtermiņa attiecības ar darbiniekiem un klientiem.

Mēs nodrošinām pilnu darbaspēka risinājumu klāstu, sākot no pieņemšanas darbā līdz headhunting un konsultācijām. Katrs mūsu pielāgotais biznesa risinājums atspoguļo pieredzi, kompetenci un izcilību.

01 01

Personalizēta darbinieku atlase

Mēs piedāvājam personalizētu pieeju darbinieku atlasei, neatkarīgi no uzņēmuma lieluma vai nozares. Atrodam augsti produktīvus kandidātus, ņemot vērā prasmes, stiprās puses, dzīvesveidu un mērķus.

02 02

Pilnveidotās atlases metodes

Mūsu modernie atlases rīki garantē, ka katrs jaunais darbinieks atbilst jūsu prasībām. Piesaistām gan augsti kvalificētus speciālistus, gan vidējas kvalifikācijas darba spēku.

03 03

Pieredze dažādās nozarēs

Mēs piedāvājam individuālus risinājumus dažādu nozaru uzņēmējdarbībai. Augsta profesionalitāte un sistemātiska pieeja ļauj atrisināt sarežģītākos personāla meklējumus.

Pakalpojumi

Tiešā atlase jeb head hunting

Pakalpojumi

Personāla noma no Latvijas resursiem

Pakalpojumi

Personāla noma un atlase no trešajām valstīm

Pakalpojumi

Pirms personāla pieņemšanas darbā

Pakalpojumi

Kā mēs varam Jums palīdzēt?

Mēs lietojam modernus atlases rīkus, nodrošinot garantiju katram darbiniekam. Profesionāla, individuāla un sistemātiska pieeja ļauj atrisināt sarežģītākos personāla meklējumus dažādās uzņēmējdarbības jomās.

Mūsu uzņēmuma centrs ir klienti un kandidāti. Mūsu uzdevums ir nodrošināt, ka ikviena klienta un kandidāta vajadzības veidojas ar pozitīvu rezultātu neatkarīgi no tā, cik sarežģītas ir vēlmes.
Darbaspēka iznomāšana noteiktos periodos ir kļuvusi par aizvien izplatītāku praksi Latvijā.
Pārskatiet savus biznesa mērķus, lai jūs zinātu, kāds personāla atbalsts Jums būs nepieciešams tuvākajam laikam.
Gadu gaitā ir mainījušies atlases veidi, ir profesijas, kur nepietiek tikai ar sludinājumu ievietošanu darba vietnē un gaidīšanu.
kāpēc izvēlēties mūs

Mūsu prioritāte ir nodrošināt drošus, efektīvus risinājumus mūsu klientu vajadzībām

8

Gadu pieredze

Atbildība

Mūsu bizness balstās uz personīgu atbildību. Rūpējamies par kolēģiem, klientiem un personālu. Pielāgojamies tirgus prasībām. Uzņemamies atbildību par rezultātiem.

Klienti

Mūsu klienti ir centrs. Nodrošinām drošus, efektīvus risinājumus viņu vajadzībām. Pelna mūsu labāko apkalpošanu, lai pilnībā koncentrētos uz darbu.

Personīga ietekme

Mēs ikdienā ienesam aizraušanos, strādājam gudrāk, attīstām kompetenci un talantus, radoši, adaptīvi un meklējam izaugsmes iespējas.

Komandas darbs

Viena komanda, globāla un lokāla sadarbība. Mēs cenšamies būt labāki savās pozīcijās un atbalstīt komandas biedrus. Augsti vērtējam dažādību, kas mūs padara labākus.

Nepieciešama papildu informācija?

Šajā vietnē tiek izmantoti sīkfaili, lai uzlabotu jūsu tīmekļa pieredzi.
Explore
Drag