Klienti un rekomendācijas

130+ pastāvīgās nomas darbinieki

Klienti Latvijā

Aveluk grupa ir starptautisks personāla nomas uzņēmums, kas ir izveidojusi stabilu partneru grupu Eiropā, tādās valstīs, kā Lietuva, Igaunija, Somija, Zviedrija un kopš 2019. Gada arī Latvijā.

"Sadarbību ar SIA "Aveluk Grupa" reģ. Nr 41203017477, vērtējam kā pozitīvu. Tiek nodrošināts nepieciešamais personāls, kas spēj izpildīt dotās darba un kvalitātes prasības. Kopumā SIA Forta Prefab tiek nodarbināti 33 darbinieki dažādās specialitātēs Tukuma un Ventspils ražotnēs. Darbinieku nodrošināšana tiek organizēta ļoti operatīvi, ātri reaģējot uz nepieciešamību aizpildīt konkrētās vakances ražotnēs. Ļoti viegla un konstruktīva komunikācija ar uzņēmuma pārstāvjiem, kuri ir orientēti uz risinājumu meklēšanu un veiksmīgi to arī izdara.

Personāla nomas sniedzējs nodrošina pilnu rekrutēšanas ciklu - atlase pēc uzņēmuma prasībām, ierašanās koordinēšana, dzīvesvietas nodrošināšana, ikdienas jautājumu risināšana, algu administrēšana. Dažādas ikdienas problēmas tiek atrisinātas veiksmīgi abām pusēm sadarbojoties un rodot kompromisu. SIA "Aveluk Grupa" pārstāvji ir kompetenti personāla nomas sniedzēji, kuru pakalpojumus iesākam citiem uzņēmumiem."

Līga Velce

Personāla vadītāja SIA Forta Prefab

"SIA "Aveluk grupa" sniedz personāla nomas pakalpojumus uzņēmumam SIA TILTS kopš 2020. gada oktobra, būvniecības sektorā. SIA "Aveluk grupa" nodrošina pilnu pakalpojumu ciklu - personāla atlasi, pieņemšanu darbā, dzīvesvietas jautājumu atrisināšanu un algu administrēšanu.

Nepieciešamās vakances tiek aizpildītas pēc pieprasījuma, sadarbība ir veiksmīga, rekomendējam šo pakalpojuma sniedzēju."

Jeļena Avsijeviča

Finanšu direktore

kāpēc izvēlēties mūs

Mūsu prioritāte ir nodrošināt drošus, efektīvus risinājumus mūsu klientu vajadzībām

Atbildība

Personīgā atbildība ir mūsu biznesa pamats. Mēs esam atbildīgi par kolēģiem, klientiem un atlasīto personālu. Mūsu bizness ir dinamisks un pielāgots vietējā tirgus vajadzībām un iespējām. Mēs uzņemamies personīgo atbildību par rezultātiem.

Klienti

Klienti ir mūsu centrs. Mūsu prioritāte ir nodrošināt drošus, efektīvus risinājumus mūsu klientu vajadzībām. Klienti ir pelnījuši mūsu labāko iespējamo apkalpošanu, lai nodrošinātu, ka viņi var pilnībā koncentrēties uz savu darbu.

Personīga ietekme

Katru dienu mēs savā darbā ienesam aizraušanos un apņēmību. Mēs strādājam gudrāk, lai panāktu reālas izmaiņas. Mēs meklējam iespējas attīstīties un attīstīt savu kompetenci un talantus. Mēs esam radoši, adaptīvi un konsekventi. Mēs meklējam jaunas izaugsmes iespējas.

Komandas darbs

Mēs vienmēr strādājam kopā kā viena komanda. Mūsu sadarbojamies globālā un lokālā mērogā. Mēs cenšamies būt labākais spēlētājs savā pozīcijā, sev un komandas biedriem. Mēs augstu vērtējam dažādību – tas padara mūs labākus.

Kontaktinformācija

Sazinies ar mums

Aizpildi zemāk esošo anketu un mēs ar jums drīzumā sazināsimies!