Pakalpojumi

Tiešā atlase jeb Head hunting

Jo ilgāks personāla atlases process, jo vairāk tas izmaksā

Gadu gaitā ir mainījušies atlases veidi, ir profesijas, kur nepietiek tikai ar sludinājumu ievietošanu darba vietnē un gaidīšanu. Kā arī nav noslēpums – jo ilgāks personāla atlases process, jo vairāk tas izmaksā. Tradicionālajām metodēm joprojām ir būtiska loma un tās var būt noderīgas, īpaši, ja tās izmanto kopā ar mūsdienīgākām metodēm, tomēr koncentrētāka pieeja var sniegt daudz vairāk ieguvumu, kam piemērota ir tiešā atlase.

Darbības Nozares

Mūsu mērķis ir nolīgt labāko no labākajiem

Mēs saprotam uzņēmējdarbības nianses dažādās nozarēs un piedāvājam risinājumus, kas saskan ar mūsu klientu.

Darbā pieņemšana ir diezgan vienkāršs jēdziens – tas ietver kandidāta identificēšanu un pieņemšanu darbā.

Tomēr efektīva atlase mazliet apvieno mākslu un zinātni. Tas prasa katru reizi īstenot atšķirīgus procesus, kas no vienas puses, nodrošina unikālus rezultātus, no otras puses, ir vajadzīgs rīkoties ārpus iztēles, lai atrastu savu ideālo kandidātu. Veicot detalizētu pašreizējā tirgus un potenciālo kandidātu bāzes analīzi, mēs piedāvājam mērķtiecīgu pieeju, kas nodrošina profesionāļus, kuri nepieciešami Jūsu biznesam.

Visu procesu, kas saistīts ar Jūsu pieprasīto pakalpojumu uzturam konfidenciāli, uzmanīgi pārvaldot atlasi, gan klienta sniegtos datus, lai nodrošinātu klienta un kandidāta integritāti.

Mūsu darbības process

 • Klienta vizīte
 • Klienta profila izpēte
 • Līguma noslēgšana
 • Atlases profila izveide
 • Atskaite klientam par atlases procesu
 • Kandidāta izvēle ar klientu
 • Rēķina sastādīšana
 • Garantija personālam
 • Saziņa ar klientu par kandidāta atbilstību

Mūsu klienti ir lielākie ražošanas un būvniecības uzņēmumi Latvijā un Baltijas valstīs.

 • Bezmaksas garantija katram atlasītajam darbiniekam.
 • Vidēji 60-80 projekti gadā.
 • Mūsu klienti ir lielākie ražošanas un būvniecības uzņēmumi Latvijā un Baltijas valstīs.
 • Cena par pakalpojumu vidēji 70-100% no vienas neto algas.
 • Bez priekšapmaksas, samaksa tikai pēc līguma saistību izpildes.
 • Personāla specialista palīdzība bez maksas integrēt darbinieku jaunajā darba vidē.
kāpēc izvēlēties mūs

Personīgā atbildība ir mūsu biznesa pamats

Mēs veicam visa veida tiešo atlasi, sākot no augsti kvalificētām profesijām līdz specifiskām profesijām, kas prasa īpašu rūpību.

Atlases procesā izskatam daudz plašāku ainu – darba devēja biznesa mērķus un viņu uzņēmuma kultūru, katra uzņēmuma projekta specifiku.

Mēs domājam ilgtermiņā, jo mūs galvenokārt interesē ilgstošas abpusēji izdevīgas attiecības gan ar klientiem, gan darba meklētājiem.

Mēs darām visu iespējamo, lai patiesi izprastu katru klientu, ar kuru mēs strādājam.

kāpēc izvēlēties mūs

Mūsu prioritāte ir nodrošināt drošus, efektīvus risinājumus mūsu klientu vajadzībām

Atbildība

Personīgā atbildība ir mūsu biznesa pamats. Mēs esam atbildīgi par kolēģiem, klientiem un atlasīto personālu. Mūsu bizness ir dinamisks un pielāgots vietējā tirgus vajadzībām un iespējām. Mēs uzņemamies personīgo atbildību par rezultātiem.

Klienti

Klienti ir mūsu centrs. Mūsu prioritāte ir nodrošināt drošus, efektīvus risinājumus mūsu klientu vajadzībām. Klienti ir pelnījuši mūsu labāko iespējamo apkalpošanu, lai nodrošinātu, ka viņi var pilnībā koncentrēties uz savu darbu.

Personīga ietekme

Katru dienu mēs savā darbā ienesam aizraušanos un apņēmību. Mēs strādājam gudrāk, lai panāktu reālas izmaiņas. Mēs meklējam iespējas attīstīties un attīstīt savu kompetenci un talantus. Mēs esam radoši, adaptīvi un konsekventi. Mēs meklējam jaunas izaugsmes iespējas.

Komandas darbs

Mēs vienmēr strādājam kopā kā viena komanda. Mūsu sadarbojamies globālā un lokālā mērogā. Mēs cenšamies būt labākais spēlētājs savā pozīcijā, sev un komandas biedriem. Mēs augstu vērtējam dažādību – tas padara mūs labākus.

Kontaktinformācija

Sazinies ar mums

Aizpildi zemāk esošo anketu un mēs ar jums drīzumā sazināsimies!